HARKEMA
21/08/1999

Elite-/Neo-amateurs (2e etappe Grote Pompeblêd Tweedaagse):
1. Marcel Luppes, Hoogeveen;
2. Allard Engels, Gieten;
3. Peter Schep, Lopik;
4. Henk Tissingh, Ruinen;
5. Paul Mos, Ruinen;
6. Jan-Hendrik Westra, Mûnein;
7. Sierd Steigenga, Exmorra;
8. Bert van der Kaap, Ter Apel;
9. Ludo Rinzema, Terband;
10. Ben Timmermans, Nieuw Buinen;
11. Rayender van Dongen, Den Helder;
12. Sent Tissingh, Groningen;
13. Thomas van der Greft, Hoogkerk;
14. Anne van der Veen, Buitenpost;
15. Richard Rijkens, 't Zand;
16. Jean-Pierre Verstraten, Roosendaal;
17. Harry Witterholt, Grijpskerk;
18. Geert Fekken, Scharsterbrug;
19. Andries Hoekstra, Drogeham;
20. Richard Mulder, Paterswolde.
Eindklassement Tweedaagse
1. Jan-Hendrik Westra, Mûnein;
2. Rayender van Dongen, Den Helder;
3. Jean-Pierre Verstraten, Roosendaal;
4. Anne van der Veen, Buitenpost;
5. Freddy Haak, Wijnjewoude;
6. Wopke Veenstra, Harkema;
7. Tonnie Teuben, Heerenveen;
8. Tim Hiemstra, Rottevalle;
9. Henk Gjaltema, Drachten;
10. Herman Steensma, Surhuisterveen;
11. Sierd Steigenga, Exmorra;
12. Bert van der Kaap, Ter Apel;
13. Ludo Rinzema, Heerenveen;
14. Ben Timmermans, Nieuw Buinen;
15. Richard Mulder, Paterswolde;
16. Martins Henskes, Groningen;
17. Richard Rijkens, 't Zandt;
18. Ard Aling, Roden;
19. Harry Witterholt, Grijpskerk;
20. Folkert de Haan, Groningen.
Cyclosportieven/Veteranen
1. Andries Bosma, Amstelveen;
2. Jeroen de Vries, Sint Nicolaasga;
3. Jabik-Jan Bastiaans, Groningen;
4. Arjan Wolters, Heerenveen;
5. Ruud Jacobs, Steensel;
6. Romke Veldman, Joure;
7. Johan Dussel, Eelde;
8. Robin Langerhuizen, Havelte;
9. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
10. Ard Alderts, Sint Nicolaasga;
11. Erik Mennega, Sappemeer;
12. Ronald Bijma, Stiens;
13. Riemer Bosma, Haulerwijk;
14. Piet Guikema, Haren;
15. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
16. Bennie Prins, Harkema;
17. Anne Knol, Emmen;
18. Gert de Veen, Zuidbroek;
19. Tony de Nekker, Noordwolde;
20. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden.
Junioren
1. Johan Dalstra, Buitenpost;
2. Erik Nekkers, Nijverdal;
3. Adriaan Helmantel, Westeremden;
4. Siemon Wiene, Odoornerveen;
5. Pim van den Berg, Emmen;
6. Pieter Siemen Spinder, Harkema;
7. Geert Meerstra, Kollum;
8. René Dalmolen, De Wilp;
9. Binne- Jan de Haan, Oudega;
10. Nils Barnhoorn, Nijeholtpade;
11. Bouwe de Jong, Garyp.
Nieuwelingen
1. Kor Steenbergen, Pesse;
2. Julian Siemens, Peize;
3. Niels Scheunemann, Stadskanaal;
4. Roel de Vries, Ootmarssum;
5. Marcel Beima, Hurdegaryp;
6. Berry Nagelhout, Doornspijk;
7. A.A. Polak, Barghem;
8. Robert Veldhuis, Nijverdal;
9. Aloys van Duuren, Hoogeveen;
10. Johan Weening, Harkema;
11. Roy Lammertink, Wierden;
12. P.A. Hassink, Zieuwent;
13. Jeroen Akkerman, Almere;
14. Jos Harms, Oude Pekela;
15. Bert Krans, De Wilp;
16. Ronald Wierstra, Burgum;
17. J.M. Wolff, Wezep;
18. William Mol, Nibbixwoud;
19. Melvin Schutte, Zwolle;
20. Frans Drent, Nietap.