BAKKEVEEN
24/07/1999

Elite-/Neo-amateurs
1. Tim Hiemstra, Rottevalle;
2. Erik Dagelet, Groningen;
3. Frank Wagemaker, Hoogkarspel;
4. Rick Pieterse Hoorn;
5. Sjoerd Douma, Drachten;
6. Henk Tissingh, Ruinen;
7. Anne van der Veen, Buitenpost;
8. Tonnie Teuben, Heerenveen;
9. Jan Steenstra, Dokkum;
10. Paul Mos, Ruinen;
11. Vincent Persoon, Hardenberg;
12. Arjan de Heer, Den Helder, 13. Marcel Nagengast, Hoogeveen;
14. Bertus Kroon, Anna Paulowna;
15. Richard Mulder, Paterswolde;
16. Hielke Boersma, Appelscha;
17. Bert van der Kaap, Ter Apel;
18. Andries Hoekstra, Drogeham;
19. Steven Kijk in de Vegt, Dalfsen;
20. Riemer Bosma, Haulerwijk.
03-08 SURHUISTERVEEN
Elite-Profs
1. Jans Koerts, Weelde;
2. Mario Aerts, Westerlo (België);
3. Robbie McEwen, Brakel/Australië;
4. Ludo Dierckxens, Kasterlee (België);
5. Gretienus Gommers, Veghel;
6. Miquel van Kessel, Ter Aar;
7. Claudio Chiapucci, Uboldo (Italië);
8. Maarten Nijland, Hengelo;
9. René Post, Dodewaard;
10. Pelle Kil, Almere;
11. Michael Boogerd, Essen;
12. Kurt Van De Wouwer, Herentals (België);
13. Pieter Vries, Anna Paulowna;
14. Bart Brentjes, Schaijk;
15. Adri van der Poel, Kapellen;
16. Marc Lotz, Cadier en Keer;
17. Remco van de Ven, Nieuwegein;
18. Mathijs van Bon, Apeldoorn;
19. Geert Verheijen, Molenstede (België);
20. Johan Verstrepen, Laakdal (België);
21. Bart Leysen, Tielen (België);
22. Fabian De Waele, Oudenaarde (België);
23. Berry Hoedemakers, Eerde;
24. Marcel Luppes, Hoogeveen;
25. Harm Jansen, Almere;
26. Michael van der Wolf, Rotterdam;
27. Wilfred Veldkamp, Kamerik;
28. Tim Hiemstra, Rottevalle;
29. Edwin Dunning, Hollandscheveld;
30. Rik Verbrugghe, Vaux sous Chèvremont (België).
Elite-/Neo-amateurs
1. Bert van der Kaap, Ter Apel;
2. Lammert Huitema, Roden;
3. Hielke Boersma, Appelscha;
4. Thomas van der Greft, Hoogkerk;
5. Tonnie Teuben, Heerenveen;
6. Paul Mos, Ruinen;
7. Anne van der Veen, Buitenpost;
8. Herman Steensma, Surhuisterveen;
9. Martijn Vos, Paterswolde;
10. Sierd Steigenga, Exmorra;
11. Martin Henskes, Groningen;
12. Sent Tissingh, Groningen;
13. Lambertus Moes, Kolderveen;
14. Benny Helmers, Veendam;
15. Andries Hoekstra, Drogeham;
16. Germ van der Burg, Nijland;
17. Ard Aling, Roden;
18. Harry Witterholt, Grijpskerk;
19. Graham Park, Leeuwarden;
20. Jan-Hendrik Westra, Mûnein.
Cyclosportieven/Veteranen
1. Edwin Sierkstra, Hoogkarspel;
2. Robin Langerhuizen, Havelte;
3. Riemer Bosma, Haulerwijk;
4. Mathieu Hendriks, Krimpen a/d Lek;
5. Marko Soer, De Wijk;
6. Wim Nieuwenhuis, Nijverdal;
7. André Klompmaker, Oosterwolde;
8. Barry Bakker, Nijkerk;
9. Arjan Wolters, Heerenveen;
10. Jacob Dijkstra, Sintjohannesga;
11. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
12. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
13. Sven Weertman, Groningen;
14. Mark Poppe, Nijverdal;
15. Gosse Hoeksma, Wolvega;
16. Harald Kolodzy, Meppen (Duitsland);
17. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
18. Gert de Veen, Zuidbroek;
19. Jan Brander, Beetsterzwaag;
20. Christian Niemeijer, Slochteren.
08-08 MANTGUM
Cyclosportieven/Veteranen
1. Robin Langerhuizen, Havelte;
2. Harrie Botter, Klazienaveen;
3. Ard Alderts, Sint Nicolaasga;
4. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
5. Gerard Degeling, Hoogkarspel;
6. Gert de Veen, Zuidbroek;
7. Marko Soer, De Wijk;
8. Rick Kruyt, Koog a/d Zaan;
9. Henri Emens, Deventer;
10. Ger van der Wal, Hoogkarspel;
11. Dick Lof, Purmerend;
12. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
13. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
14. Hans Baltus, Wieringerwaard;
15. René Nat, Purmerend;
16. Kees van den Akker, Akkrum;
17. Tjeerd van der Veer, Assendelft;
18. Wibo Reen, Folsgare;
19. Eljakim van der Sande, Oldemarkt;
20. Wout Cevat, Hensbroek;
21. Patrick Luurssen, Uithuizen;
22. Arjan Tigelaar, Smilde;
23. Gosse Hoeksma, Wolvega;
24. Jan Brander, Beetsterzwaag;
25. Christian Niemeijer, Slochteren;
26. Eric de Vries, Goorn;
27. Gerard van Dijk, Roden;
28. Radbout Jorna, Deventer;
29. Paul Steen, Gytsjerk;
30. Sebastiaan van der Meer, Rolde;
31. Jeroen Dodeman, Hoogkarspel.