BURGUM (omnium):
06/09/1997

Cyclosportieven/Veteranen/Dagkaarthouders;
Criterium
1. Tjeerd van der Veer, Assendelft;
2. Alexander Yska, Eelde;
3. Gerrit Prins, Oldemarkt;
4. Germ van der Burg, Nijland;
5. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
6. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
7. Jabik-Jan Bastiaans, Groningen;
8. Harry Witterholt, Leek;
9. Ron Smits, Langelille;
10. Gerard Bogaards, Leeuwarden;
11. Harjan van Dam, Leeuwarden;
12. Thijs Hofstede, Leeuwarden;
13. Koos Stoker, Heerenveen;
14. Paul Boswijk, Groningen/Montaigut le Blanc;
15. Bert Antonides, Suwâld;
16. Albert Meijer, Assen;
17. Henk Woldhuis, Smilde;
18. Romke Veldman, Joure;
19. Jelle Vogelzang, Waskemeer;
20. Gerrit Weerman, Nijeholtwolde;
21. Jetze Postma, Noardburgum;
22. Gert de Veen, Zuidbroek;
23. Jan Zwiers, Gieten;
24. Folkert de Haan, Groningen;
25. Gouke Douma, Langezwaag. Afvalwedstrijd
1. Jabik-Jan Bastiaans, Groningen;
2. Paul Boswijk, Groningen/Montaigut le Blanc;
3. Tjeerd van der Veer, Assendelft;
4. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
5. Gerard Bogaards, Leeuwarden;
6. Harjan van Dam, Leeuwarden;
7. Thijs Hofstede, Leeuwarden;
8. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
9. Ron Smits, Langelille;
10. Koos Stoker, Heerenveen;
11. Gerrit Weerman, Nijeholtpade;
12. Bert Antonides, Suwâld;
13. Jelle Vogelzang, Waskemeer;
14. Henk Woldhuis, Smilde;
15. Alexander Yska, Eelde;
16. Germ van der Burg, Nijland;
17. Gerrit Prins, Oldemarkt;
18. Albert Meijer, Assen;
19. Romke Veldman, Joure;
20. Harry Witterholt, Leek. Eindklassement
1. Tjeerd van der Veer, Assendelft;
2. Jabik-Jan Bastiaans, Groningen;
3. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
4. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
5. Gerard Bogaards, Leeuwarden;
6. Paul Boswijk, Groningen/Montaigut le Blanc;
7. Alexander Yska, Eelde;
8. Harjan van Dam, Leeuwarden;
9. Ron Smits, Langelille;
10. Thijs Hofstede, Leeuwarden;
11. Gerrit Prins, Oldemarkt;
12. Germ van der Burg, Nijland;
13. Koos Stoker, Heerenveen;
14. Bert Antonides, Suwâld;
15. Harry Witterholt, Leek;
16. Henk Woldhuis, Smilde;
17. Gerrit Weerman, Nijeholtwolde;
18. Jelle Vogelzang, Waskemeer;
19. Albert Meijer, Assen;
20. Romke Veldman, Joure.