HARKEMA (2e etappe Pompeblêd-tweedaagse):
23/08/1997

Elite/Neo-amateurs
1. Edward Smit, Kolham;
2. Benny Helmers, Veendam;
3. Freddy Haak, Wijnjewoude;
4. Ronald Vermaning, Joure;
5. Wieger Oosterwoud, Ureterp;
6. Mathijs de Vries, Joure;
7. David Pots, Hoogkerk;
8. Jacob Slenema, Roden;
9. Baden Burke, Fluitenberg/Griffith (Australië);
10. Richard Rijkens, 't Zandt;
11. Pim van de Haar, Emmen;
12. Fausto Jonker, Hoorn;
13. Henk Tissingh, Groningen;
14. Paul Mos, Ruinen;
15. Freddy van der Werff, Damwoude;
16. Hans Kopmels, Wolvega;
17. Marcel Nagengast, Hoogeveen;
18. Jan Steenstra, Dokkum;
19. Tonnie Teuben, Heerenveen;
20. Martin Henskes, Groningen.
Eindklassement
1. Richard Rijkens, 't Zandt;
2. Fausto Jonker, Hoorn;
3. Benny Helmers, Veendam;
4. Pim van de Haar, Emmen;
5. David Pots, Hoogkerk;
6. Edward Smit, Kolham;
7. Wieger Oosterwoud, Ureterp;
8. Freddy Haak, Wijnjewoude;
9. Henk Tissingh, Groningen;
10. Ronald Vermaning, Joure;
11. Martin Henskes, Groningen;
12. Geert Fekken, Scharsterbrug;
13. Mathijs de Vries, Joure;
14. Jacob Slenema, Roden;
15. Paul Mos, Ruinen;
16. Jan Steenstra, Dokkum;
17. Tonnie Teuben, Heerenveen;
18. Baden Burke, Fluitenberg/Griffith (Australië);
19. Jan-Willem de Vries, Leeuwarden;
20. Freddy van der Werff, Damwoude.
Cyclosportieven/Veteranen
1. Gerwin van Dam, Leeuwarden;
2. Jabik-Jan Bastiaans, Groningen;
3. Wilco Spoelman, Koudum;
4. Bertjan van der Veen, Joure;
5. Jacob Dijkstra, Rotsterhaule;
6. Ard Alderts, Sint Nicolaasga;
7. Ron Smits, Langelille;
8. Germ van der Burg, Nijland;
9. Gerrit Prins, Oldemarkt;
10. Harrie Botter, Klazienaveen;
11. Romke Veldman, Joure;
12. Paul Boswijk, Groningen/ Montaigut le Blanc;
13. Jan Steensma, Surhuisterveen;
14. Harm van der Meulen, Stiens;
15. Harry Witterholt, Leek;
16. Geert Louwes, Een;
17. Niels Freië, Oude Pekela;
18. Maarten Oerlemans, Dokkum;
19. Gert de Veen, Zuidbroek;
20. Henri Emens, Deventer.
Junioren
1. Floris Wardenaar, Zwaag;
2. Björn Jansen, Druten;
3. Jan-Hendrik Westra, Mûnein;
4. Christiaan Jansen, Hardenberg;
5. Daniël Oord, Oldemarkt;
6. Jouke Westerbeek, Heerenveen;
7. Bryan van Dalfzen, Genemuiden;
8. Jan-Tijs Heideveld, Hattem;
9. Marcel Dekker, Assen;
10. Bart van der Gouw, Hoogeveen;
11. Simon Smid, Gieten;
12. Ramon Hofman, Lelystad;
13. Sander Eising, Waskemeer;
14. Dirk-Jan Holwerda, Lekkum;
15. Mattijn Brakel, Gramsbergen;
16. Albert Jan Huisman, Joure.
Nieuwelingen
1. Lieuwe Westra, Mûnein;
2. Luuc Hutten, Bergentheim;
3. Arjan Stroetinga, Oosterwolde;
4. Rudy Vriend, Waarland;
5. Jelmer Wolters, Nijeholtpade;
6. Pieter Weening, Harkema;
7. Eugène Kooi, Hijkersmilde;
8. Bart Beima, Hurdegaryp;
9. Erwin Dekker, Assen;
10. Geert Meerstra, Kollum;
11. Bas Herink, Hengelo;
12. Arjan Nieboer, Veendam;
13. Arjan van Pijkeren, Rijssen;
14. Maarten Jansen, Rijssen;
15. Rob Golbach, Vriezenveen;
16. Pieter Siemen Spinder, Harkema;
17. Koen Hutten, Broekland;
18. Peter
Doldersum, Assen;
19. Peter Gommers, Kollumerzwaag;
20. Arnoud van der Zee, Leeuwarden.