WARNS WV Snits;
12/04/1997

tijdrit
Elite/Neo-amateurs
1. Sierd Steigenga, Allingawier;
2. Remco Holtrop, Delfstrahuizen.
Senioren
1. Gerrit Wonder, Beilen;
2. Wieger Draaijer, Wijckel;
3. Hilbrand Postma, Bakhuizen;
4. Tsjomme Ozinga, Makkum;
5. Harm Wind, Echtenerbrug;
6. Arjen Hoekstra, Oosthem;
7. Silvester Wijnia, Makkum;
8. Germ van der Burg, Nijland;
9. Jurjen Sweering, Sneek;
10. Wietze Jongsma, Oosthem;
11. Henk Knevelbaard, Emmeloord;
12. Ronald Teerenstra, Groningen;
13. Bart Rienstra, Hemelum;
14. Jurjen Draaijer, Zaandam;
15. Patrick Steehouwer, Sneek;
16. Henkie Huitema, Joure;
17. Martin Swart, Franeker;
18. Arnold Boersma, Balk;
19. Hylke Faber, Oosterwierum;
20. Atze Hospes, Koudum;
21. Marten van Dijk, Balk;
22. Pieter W. de Haan, Heerenveen;
23. Jos Witteveen, Bolsward;
24. Otto Dijkstra, Scharnegoutum;
25. Pieter Jorn Gemser, Sneek;
26. Geart Jan Blom, Offingawier;
27. Albert van der Wal, Oudehaske;
28. Dirk Yme Lautenbach, Sneek;
29. Willem Tolsma, Bolsward;
30. Bouke Hylkema, Bakhuizen.
Veteranen
1. Jouke Hilarides, Oosthem;
2. Carl Draaijer, Nijemirdum;
3. Rein Oppewal, Sneek;
4. Wiepke Bruinsma, Nijemirdum;
5. Harry Klinkert, Blokzijl;
6. Lolle Schakel, Balk;
7. Thewis Hoekstra, Sint Nicolaasga;
8. Jacob Heslinga, Workum;
9. Gosse Hoeksma, Wolvega;
10. Jan de Jong, Sneek;
11. Bernard Pijper, Franeker;
12. Guus van der Maat, Den Helder;
13. Teun Boersma, Appelscha;
14. Eddy Zeeman, Sneek;
15. Douwe Boschma, Sneek;
16. Gerrit Klaas van der Meulen, Heerenveen;
17. Jan van der Molen, Joure;
18. Willem Visser, Sneek;
19. Rintje Twijnstra, Menaldum;
20. Piet Bleeker, Scharnegoutum;
21. Douwe van der Wal, Sneek;
22. Jappie Huisman, Balk;
23. Johannes van der Meer, Sneek;
24. Walter van Os, Sint Nicolaasga;
25. Tjebbe van der Meer, Wiuwert.
Dames
1. Marije Gemser, Groningen;
2. Tea Kroontje, Sneek;
3. Saskia van der Maat, Den Helder;
4. Marja van der Werf, Sint Nicolaasga;
5. Marije Siemensma, Wijckel;
6. Nynke Huitema, Joure;
7. Carla van der Meulen, Lemmer;
8. Rixt Nynke Schakel, Tjerkwerd.
Junioren
1. Ytzen Faber, Oosterwierum;
2. Dirk Sytze Kootstra, Joure;
3. Josephine Groenveld, Oppenhuizen;
4. Harmen van der Woude, Wiuwert;
5. Froukje de Vries, Heeg;
6. Sandra Hoekzema, Offingawier;
7. Marijke Heslinga, Workum.