HOUTIGEHAGE
31/08/1996

Elite/Neo-amateurs
1. David Pots, Hoogkerk;
2. Jan Steenstra, Dokkum;
3. Martien Kamp, Oudkarspel;
4. Benny Helmers, Veendam;
5. Fausto Jonker, Hoorn;
6. Eric Ekkelenkamp, Coevorden;
7. Arjen Vinke, Kampen;
8. Gretienus Gommers, Kollumerzwaag;
9. Wieger Oosterwoud, Ureterp;
10. Geert Fekken, Scharsterbrug;
11. Ronald Vermaning, Joure;
12. Ger van der Wal, Enkhuizen;
13. Hielke Boersma, Appelscha;
14. Meine Seinen, Onna;
15. Graham Park, Leeuwarden;
16. Hans Ruiter, Foxhol;
17. Freddy van der Ploeg, Holwierde;
18. Hermann Sinnigen, Papenburg (Duitsland);
19. Raymond Lubberman, Achterveld;
20. Anton Kingma, Sint Annaparochie;
21. Freddy Haak (Junior), Wijnjewoude;
22. Nico Wierstra, Joure;
23. Sjoerd Douma, Drachten;
24. Bennie Prins, Harkema.
Cyclosportieven/Veteranen
1. Rob Ypenburg, Groningen;
2. Ard Alderts, Sint Nicolaasga;
3. Piet de Haas, Tiel;
4. Henk Booij, Wolvega;
5. Thijs Hofstede, Leeuwarden;
6. Hans Bekkema, Zuidhorn;
7. Piet Pompstra, Doezum;
8. Paul Pultrum, Surhuisterveen;
9. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
10. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
11. Geert Louwes, Een;
12. René Klompstra, Leeuwarden;
13. Robin Langerhuizen, Havelte;
14. Jacob Dijkstra, Rotsterhaule;
15. Mathijs de Vries, Joure;
16. Johan Huitema, Surhuisterveen;
17. Erik Mennega, Sappemeer;
18. Paul Smeding, Houtigehage;
19. Remco Holtrop, Delfstrahuizen;
20. Jan Hutten, Groningen;
21. Eddy de Boer, Zuidlaren;
22. Michel Fontein, Leeuwarden;
23. Jan Zwiers, Gieten;
24. Robert de Jong, Groningen;
25. Jetze Postma, Noardburgum;
26. Arjan Tigelaar, Smilde;
27. Jan de Veen, Woldendorp;
28. Gerrit Prins, Oldemarkt;
29. Alexander Yska, Eelde;
30. Henk van Pijkeren, Rijssen;
31. Mark Baptist, Scheemda;
32. Jan Posthumus, De Tike;
33. Doede van Berkum, Kootstertille;
34. Piet Guikema, Haren;
35. Gert de Veen, Zuidbroek.
Niewelingen
1. Mathijs Loohuis, Oldenzaal;
2. Mark Willems, Nieuw Buinen;
3. Reinout van Dam, Leeuwarden;
4. Bas de Lange, Ommen;
5. Arjan Stroetinga, Oosterwolde;
6. Bas Herink, Hengelo;
7. Eugene Kooi, Assen;
8. Bart Beima, Hurdegaryp;
9. Tjark Holthuis, Froombosch;
10. Athur Dobben, Meppel;
11. Arjan Slagter, Hoogeveen;
12. Raymond Hartman, Hoogeveen;
13. Barry Ros, Nagele;
14. Dirk-Jan Holwerda, Lekkum;
15. Erik Nekkers, Nijverdal;
16. Pieter Weening, Harkema;
17. Daniël Guichelaar, Tiendeveen;
18. Jelmer Wolters, Nijeholtpade;
19. Arjen Folkerts, Wijckel;
20. Arjan van Pijkeren, Rijssen;
21. Arnoud van der Zee, Leeuwarden;
22. Niels Apeldoorn, Roswinkel;
23. Arnoud Prinsen, Beerta.