1995

04/01/1995 SURHUISTERVEEN (veldrit):
18/03/1995 DOKKUM (Dokkum-Woudenomloop):
08/04/1995 WARNS WV Snits;
15/04/1995 HOUTIGEHAGE
23/04/1995 LUINJEBERD WV Snits;
29/04/1995 HEERENVEEN (ABC-race van Zuid-Friesland):
29/04/1995 HEERENVEEN (McDonald's-race):
29/04/1995 HEERENVEEN (Koga Miyata-race):
30/04/1995 HEERENVEEN (Batavus-voorjaarsrace):
30/04/1995 HEERENVEEN (Verfboer-trofee):
05/05/1995 HEERENVEEN
05/05/1995 SNEEK (centrum) (WV Snits):
09/05/1995 JOURE
12/05/1995 JOURE (WV Snits):
13/05/1995 TWIJZELERHEIDE
17/05/1995 DRACHTEN (de Drait):
20/05/1995 DROGEHAM (Ronde van de Kerspelen):
23/05/1995 LEMMER IJsvereniging Lemmer;
26/05/1995 FERWOUDE WV Snits;
01/06/1995 KORNHORN regiokampioenschappen Groningen, Friesland, Drenthe;
02/06/1995 NIJLAND WV Snits;
03/06/1995 BOLSWARD (WV Snits):
05/06/1995 DELFZIJL (districtskampioenschappen):
05/06/1995 GROOT AGELO (regiokampioenschappen Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel):
12/06/1995 FRANEKER (1e etappe Wielervierdaagse van Friesland):
13/06/1995 TERWISPEL (2e etappe Wielervierdaagse van Friesland):
14/06/1995 HAULERWIJK (3e etappe Wielervierdaagse van Friesland):
15/06/1995 ZWAAGWESTEINDE (4e etappe Wielervierdaagse van Friesland):
17/06/1995 JISTRUM
24/06/1995 ROTTEVALLE
29/06/1995 OPPENHUIZEN (WV Snits):
01/07/1995 OUDEMIRDUM (WV Snits):
02/07/1995 NOORDWOLDE
13/07/1995 KOLLUMERZWAAG
28/07/1995 ENGELUM
01/08/1995 BUITENPOST
05/08/1995 BAKKEVEEN
10/08/1995 SURHUISTERVEEN
12/08/1995 BURGUM
19/08/1995 DOKKUM
19/08/1995 FOLSGARE WV Snits;
21/08/1995 MAKKUM WV Snits;
22/08/1995 GERKESKLOOSTER (1e etappe Pompeblêd-driedaagse):
24/08/1995 DRACHTSTERCOMPAGNIE (2e etappe Pompeblêd-driedaagse):
26/08/1995 HARKEMA (3e etappe Pompeblêd-driedaagse):
02/09/1995 OOSTERWOLDE
02/09/1995 BALK (WV Snits):
09/09/1995 WIJNJEWOUDE
10/09/1995 VEGELINSOORD (Haskerveenpolder) (WV Snits;
16/09/1995 FRANEKER (koppeltijdrit van Friesland):
04/11/1995 DRACHTEN (veldrit):
18/11/1995 VEENDAM regiokampioenschappen Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel;