SURHUISTERVEEN
10/08/1995

Profs
1. Sergei Utchakov, Villa d'Alme/Oekraïne;
2. Leon van Bon, Apeldoorn;
3. Wiebren Veenstra, Zundert;
4. Jelle Nijdam, Zundert;
5. Jans Koerts, Baarle-Hertog;
6. Peter Pieters, Zwanenburg;
7. Jeroen Blijlevens, Rijen;
8. Erik Dekker, Gemert;
9. Eddy Schurer, Oud Gastel;
10. Nico Verhoeven, Oud-Turnhout;
11. Tonnie Teuben, Nijelamer;
12. Paul Herijgers, Malle (België);
13. Hans de Clercq, Knesselare (België);
14. Peter Spaenhoven, Hoboken (België);
15. Dirk-Jan van Hameren, Utrecht;
16. Edward Kuijper, Tilburg;
17. Richard Groenendaal, Sint Michielsgestel;
18. John van den Akker, Kapellen;
19. Adri van der Poel, Kapellen;
20. Wim van de Meulenhof, Helmond;
21. Servais Knaven, Zevenaar;
22. John Talen, Spijkenisse;
23. Frank van Veenendaal, Sassenheim;
24. Maarten den Bakker, Heenvliet;
25. Kees Hopmans, Hoogerheide;
26. Michel Zanoli, Baarle-Hertog;
27. Stephane Hennebert, Biercée (België);
28. Erik Zabel, Fröndenberg (Duitsland);
29. Wim de Vos, Oosterhout;
30. Michel Cornelisse, Amsterdam.
Amateurs-A
1. Wilco Zuijderwijk, Poeldijk;
2. Wim Spijkerboer, Elspeet;
3. Dick Dekker, Fluitenberg;
4. Freddy van der Werff, Damwoude;
5. Andries Hoekstra, Drogeham;
6. Wieger Oosterwoud, Ureterp;
7. Piet Pompstra, Doezum;
8. Edwin Veen, Scheemda;
9. Albert Schurer, Rheden;
10. Paul Mos, Pesse;
11. Martin Schuttert, Burgum;
12. Teunis Briggeman, Hoogezand;
13. Jan Steenstra, Dokkum;
14. Richard Rijkens, 't Zandt;
15. Daniël Kleijn, Venhuizen;
16. Wilco Spoelman, Koudum;
17. Edward Smit, Kolham;
18. Sander Hup, Kampen;
19. Erik Dagelet, Groningen;
20. Martien Kamp, Oudkarspel.
Amateurs-B/Veteranen
1. Wim Nieuwenhuis, Nijverdal;
2. Marko Soer, De Wijk;
3. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
4. Ron Jonker, Warmenhuizen;
5. Gido van der Linde, Haren;
6. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
7. Harold Dijkstra, Gieten;
8. Henk Booij, Wolvega;
9. Piet de Haas, Tiel;
10. Albrecht van den Akker, Sneek;
11. Erik Koetje, Meeden;
12. Johan Huitema, Surhuisterveen;
13. Wijnand Wildeman, Raalte;
14. Paul Pultrum, Surhuisterveen;
15. Ancko Boonstra, Leeuwarden;
16. Jan Hamstra, Ermelo;
17. René Klompstra, Leeuwarden;
18. Rob Jansen, Druten;
19. Eric Bijlsma, Tjerkwerd;
20. Durk Steegenga, Groningen.
Dagkaarthouders (GP Amstel):
1. Rob van den Schop, Wijchen;
2. Marco Windt, Schagen;
3. Koos Stoker, Heerenveen;
4. Wybe Bosma, Bakkeveen;
5. Sjoerd Koster, Leeuwarden;
6. Ben van Egmond, Nijverdal;
7. Taeke de Jong, Woudsend;
8. Niels van der Dobbelsteen, Winssen;
9. Dick Grift, Ermelo;
10. Werner Hilverts, Zevenhuizen;
11. Jurjen Sweering, Sneek;
12. Peter Miedema, Leeuwarden;
13. Lieuwe van der Veen, Twijzelerheide;
14. Dirk Steenstra, Dokkum;
15. Jacob van der Zee, Sneek;
16. Bauke Thijsseling, Sint Nicolaasga;
17. Rudi Wiersma, Groningen;
18. Anne Minkes, Leeuwarden;
19. Jimmo Smit, Hoogezand;
20. Adri Atsma, Augustinusga.