NIJVERDAL regiokampioenschappen Groningen, Friesland, Drenthe,
19/11/1994

Overijssel;
veldrijden
Amateurs
1. Bart Boom, Westerbork;
2. Rini Pleij, Wierden;
3. Robert Kuipers, Nijverdal;
4. Wout Lammertink, Kampen;
5. Maik Oude Lenferink, Hengelo;
6. Ard van der Hoeven, Leeuwarden;
7. Eddie Grooters, Deventer;
8. Harry van der Weide, Emmer-Compascuum;
9. Marc Huis in 't Veld, Almelo;
10. Jos Vree, Lemelerveld;
11. Wim Reins, Raalte;
12. Gerrit Bakker, Wierden.
Neo-Amateurs
1. André Schrader, Spankeren;
2. Willem Wolting, Assen;
3. Patrick Brink, Olst;
4. John Slot, Bornerbroek;
5. Henri Remmerts, Wapenveld;
6. Jeroen Slagter, Hoogeveen;
7. Marc Saathof, Nijverdal;
8. Arjen Portijk, Wolvega;
9. Haico Groote Haar, Hengelo;
10. Jochem Hofstede, Nijverdal;
11. Roy Spijker, Wierden;
12. Piet van der Velde, Steenwijk.
Cyclosportieven
1. William Remmerts, Wapenveld;
2. Johnny Lammertink, Wierden;
3. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
4. Henk Kerkdijk, Lemelerveld;
5. Jan Olde Meule, Tubbergen;
6. Jaap Boersma, Meppel;
7. Rolf Edelenbos, Dronten;
8. Romke Veldman, Joure;
9. Karel Kuperus, Niezijl;
10. Henk Terwel, Deventer;
11. Okke van Brandwijk, Sneek;
12. Eddy de Vries, Buitenpost;
13. Simon Kok, Deventer;
14. Ferdinand Hemme, Schoonebeek;
15. Jelke Brinksma, Joure.
Veteranen
1. Jan Steensma, Surhuisterveen;
2. Jurrie Crans, Enschede;
3. Henk Post, Enschede;
4. Gerhard Pas, Almelo;
5. Jan Stuiver, Zwolle;
6. Jan de Boer, Hurdegaryp;
7. At Nijkamp, Almelo;
8. Henk de Vries, Surhuizum;
9. Gerard Kuipers, Nijverdal;
10. Rinze Spijker, Haren;
11. Frans Nijhuis, Balkbrug.
Junioren
1. Raymond Lubberman, Hoogeveen;
2. Johan Bruinsma, Westerbork;
3. Alwin Haverdings, Zuidlaren;
4. Mark ter Schure, Rheeze;
5. Gerben Heimerink, Goor;
6. Sanne Briggeman, Hoogezand;
7. Rafael Torres, Lelystad;
8. Peter Arends, Oude Pekela;
9. Cor Luttje, Nieuwediep;
10. Rogier Vaarhorst, Goor;
11. Frederik Jongsma, Drachten.
Nieuwelingen
1. Björn Vonk, Nieuwe Pekela;
2. Harmen van Hasselt, Hasselt;
3. Marthijn Wolting, Assen;
4. Willem-Jan Timmermans, Assen;
5. Jacco Swillens, Kampen;
6. Jan-Hendrik Westra, Mûnein;
7. Sander Dijkstra, Grolloo;
8. Paul Blok, Olst;
9. Remi Torres, Lelystad;
10. Herman Steensma, Surhuisterveen;
11. Erik van den Berg, Hellendoorn;
12. Pieter Willem Bruins, Roden;
13. Arend Jan Ekkelboom, Kampen;
14. Jurgen Spijker, Wierden;
15. Eddy Weening, Harkema;
16. Jelke Rozema, Drachtstercompagnie;
17. Anne van der Wal, Surhuisterveen;
18. Jan Willem Peenstra, Tytsjerk;
19. Ilona Meter, Alteveer (junior-dame).