KORNHORN regiokampioenschappen Groningen, Friesland, Drenthe;
26/05/1994

tijdrijden
Amateurs-A
1. Lammert Huitema, Roden;
2. Tjerk de Kroon, Twijzel;
3. Bert Ausma, Nuis;
4. Jacob Slenema, Roden;
5. Berry Rohling, Veenoord;
6. Jolle de Vries, It Heidenskip;
7. Jeroen Slagter, Hoogeveen;
8. Lucas Pepping, Gasselternijveen;
9. Emiel Kluin, Groningen;
10. Nico Wierstra, Joure.
Amateurs-B
1. Gerrit Wonder, Beilen;
2. Harald Dijkstra, Gieten;
3. Jelke Brinksma, Joure;
4. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
5. Roelof Jan Drijfhout, Menaldum;
6. Jacob van der Zee, Sneek;
7. Bert Hiemstra, Marum;
8. Frederik Vogelzang, Waskemeer;
9. Ruud Kuipers, Bellingwolde;
10. Gerry Middelberg, Emmen.
Amateurs-C
1. Ko Oost, Emmen;
2. Willie Dilling, Groningen;
3. Gerrit Klaas van der Meulen, Heerenveen;
4. Daniël Lechner, Groningen.
Veteranen
1. Albrecht van den Akker, Sneek;
2. Jan de Boer, Hurdegaryp;
3. Henk Baron, Zuidlaren;
4. Jan Slenema, Roden;
5. Roel de Vries, Zuidbroek;
6. René van Huizen, Weerdinge;
7. Sijbren Zandstra, Eastermar;
8. Dirk van der Haring, Leeuwarden;
9. Rinze Spijker, Haren.
Dames
1. Anita Poel, Gieten;
2. Carla van der Meulen, Heerenveen;
3. Marja Dijkstra, Joure;
4. Menta Dagmar Brakel, Hardenberg;
5. Dominique Scheper, Hooghalen;
6. Frieda de Groot, De Wilp;
7. Hinke Bos, Oldekerk;
8. Janita Meijeringh, Ees.
Junioren
1. Tim Hiemstra, Rottevalle;
2. Jelle Coen Bijlsma, Gytsjerk;
3. Anton Kingma, Stiens;
4. Thijs Rondhuis, Exloo;
5. Niels Freië, Oude Pekela;
6. Jos Nijborg, Ubbena;
7. Leon Halbersma, Oldeberkoop;
8. Benny Helmers, Veendam;
9. Remco van der Meulen, Heerenveen;
10. Richard Vermaning, Joure.
Nieuwelingen
1. Wopke Veenstra, Harkema;
2. John Kerstholt, Muntendam;
3. Alexander Barelds, Marum;
4. Sander Dijkstra, Grolloo;
5. Björn Vonk, Nieuwe Pekela;
6. Christian van Wijhe, Norg;
7. Jan-Hendrik Westra, Mûnein;
8. Ard Aling, Roden;
9. Leon Prijs, Emmen;
10. Freddy Haak, Wijnjewoude.
Junior-dames
1. Jessica Bos, Heerenveen;
2. Willemien Hoekstra, Joure;
3. Petra Sweertman, Scheemda;
4. Linda van Oosten, Haren;
5. Els Dillerop, Groningen;
6. Allet de Vries, Buitenpost;
7. Lina Pepping, Gasselternijveen;
8. Ilona Meter, Alteveer;
9. Simone van Duuren, Hoogeveen;
10. Anna Woldring, Roden.