SURHUISTERVEEN
13/08/1992

Profs
1. Gert Jakobs, Baarle-Hertog;
2. Adriano Baffi, Vailate (Italië);
3. Rob Harmeling, Nijverdal;
4. Jean-Paul van Poppel, Poppel;
5. Wiebren Veenstra, Zundert;
6. Willem-Jan van Loenhout, Nieuw Vossemeer;
7. Toine Goense, Lewedorp;
8. Henk Woltman, Giessenburg;
9. Martin Hendriks, Assen;
10. Henk Baars, Diessen;
11. Kees Hopmans, Hoogerheide;
12. John Vos, Geffen;
13. Claudio Chiapucci, Uboldo (Italië);
14. Jacques van der Poel, Hoogerheide;
15. Jan Siemons, Zundert;
16. Peter de Frenne, Bavegem (België);
17. Adrie Kools, Sint Willebrord;
18. Stefan Joho, Zwitserland;
19. Wayne van Moorsel, Australië;
20. Jos Elen, Loon op Zand.
Amateurs-A
1. Bert Hiemstra, Marum;
2. Robert Boringa, Leeuwarden;
3. Peter Stokje, Hoogkerk;
4. Tonnie Teuben, Heerenveen;
5. Alfred Rooks, Donkerbroek;
6. Wietse Veenstra, Harkema;
7. Johnny Bijkerk, 't Haantje;
8. Piet Pompstra, Grootegast;
9. Rudi Bissels, Beetsterzwaag;
10. Richard Mulder, Eelde;
11. Edwin Veen, Scheemda;
12. Yep Kramer, Oudeschoot;
13. Luuk Aalders, Nieuw-Roden;
14. Jan Steensma, Surhuisterveen;
15. Bert van der Kaap, Ter Apel;
16. Theo van der Til, Oldekerk;
17. Jan Steenstra, Dokkum;
18. Henk Gijzen, Surhuisterveen;
19. Jan Bakker, Wijnjewoude;
20. Anne van der Veen, Harkema.
Amateurs-B/Veteranen (criterium):
1. Emi Nieuwenhuis, Surhuisterveen;
2. Erik Fidder, Spijkerboor;
3. Erik Koetje, Meeden;
4. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
5. Mathijs van der Meer, Leeuwarden;
6. Thijs Hofstede, Goutum;
7. Jan Bakker, Dedemsvaart;
8. Johan Huitema, Surhuisterveen;
9. Sander Hup, Kampen;
10. Ludo Rinzema, Heerenveen;
11. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
12. Henk Baron, Zuidlaren;
13. Joop Atsma, Surhuisterveen;
14. Jaap van Hattem, Kampen;
15. Karel Kuperus, Niezijl;
16. Jan Kalter, Emmen;
17. Henk van Dijk, Zwartsluis;
18. Jan Schuur, Stadskanaal;
19. Bert Coenrades, Noordwolde;
20. Klaas Kooistra, Harkema.
Amateurs-B/Veteranen (klassementswedstrijd):
1. Emi Nieuwenhuis, Surhuisterveen;
2. Mathijs van der Meer, Leeuwarden;
3. Jan Bakker, Dedemsvaart;
4. Fred de Jong, Groningen;
5. Erik Fidder, Spijkerboor;
6. Erik Koetje, Meeden;
7. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
8. Thijs Hofstede, Goutum;
9. Karel Kuperus, Niezijl;
10. Ludo Rinzema, Niezijl;
11. Henk Baron, Zuidlaren;
12. Bennie Prins, Harkema;
13. Joop Atsma, Surhuisterveen;
14. Bonne van der Meer, Jubbega;
15. Johan Appeldoorn, Schoonoord;
16. Jan Schuur, Stadskanaal;
17. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
18. Klaas Kooistra, Harkema.