BUITENPOST
31/07/1992

Amateurs-A (omnium);
Criterium
1. Wietse Veenstra, Harkema;
2. Robert Boringa, Leeuwarden;
3. Rudi Kemna, Deurningen;
4. Freddy van der Werff, Damwoude;
5. Tonnie Teuben, Heerenveen;
6. Freddy Troost, Terwolde;
7. Richard Mulder, Eelde;
8. Jan Koning, Grootegast;
9. Anne van der Veen, Harkema;
10. Piet Pompstra, Grootegast;
11. Jan Bakker, Wijnjewoude;
12. Geert Louwes, Nuis;
13. Erik van Eekeren, Hoogkerk;
14. Jan-Willem de Vries, Hallum;
15. Harm Klaren, Heerenveen;
16. Kees van den Akker, Sneek;
17. Bert van der Kaap, Ter Apel;
18. Gerard Dekker, Hoogeveen;
19. Marcel Kranenburg, Leeuwarden;
20. Henk Gijzen, Surhuisterveen;
Klassementswedstrijd
1. Freddy van der Werff, Damwoude;
2. Robert Boringa, Leeuwarden;
3. Wietse Veenstra, Harkema;
4. Richard Mulder, Eelde;
5. Johannes Veenstra, Twijzelerheide;
6. Tonnie Teuben, Heerenveen;
7. Rudi Kemna, Deurningen;
8. Erik van Eekeren, Hoogkerk;
9. Kees van den Akker, Sneek;
10. Piet Pompstra, Grootegast;
11. Bert van der Kaap, Ter Apel;
12. Anne van der Veen, Harkema;
13. Gerard Dekker, Hoogeveen;
14. Freddy Troost, Terwolde;
15. Jan Bakker, Wijnjewoude.
Eindklassement
1. Robert Boringa, Leeuwarden;
2. Wietse Veenstra, Harkema;
3. Freddy van der Werff, Damwoude;
4. Rudi Kemna, Deurningen;
5. Richard Mulder, Eelde;
6. Tonnie Teuben, Heerenveen;
7. Piet Pompstra, Grootegast;
8. Freddy Troost, Terwolde;
9. Erik van Eekeren, Hoogkerk;
10. Anne van der Veen, Harkema;
11. Kees van den Akker, Sneek;
12. Johannes Veenstra, Twijzelerheide;
13. Jan Bakker, Wijnjewoude;
14. Bert van der Kaap, Ter Apel;
15. Jan Koning, Grootegast;
16. Gerard Dekker, Hoogeveen;
17. Geert Louwes, Nuis;
18. Jan-Willem de Vries, Hallum;
19. Harm Klaren, Heerenveen;
20. Marcel Kranenburg, Leeuwarden.
Amateurs-B/Veteranen
1. Jan Spijker, Kampen;
2. Robert Hoffman, Ermelo;
3. Mathijs van der Meer, Leeuwarden;
4. Thijs Hofstede, Leeuwarden;
5. Johan Geerlings, Nieuw-Amsterdam;
6. Albrecht van den Akker, Sneek;
7. Henri van IJzendoorn, Tiel;
8. Bert Coenrades, Noordwolde;
9. Jan Olde Meule, Tubbergen;
10. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
11. Henk van Dijk, Zwartsluis;
12. Otte Homan, Schipborg;
13. Anton Benedictus, Marum;
14. Jannes Weerman, Nijeholtwolde;
15. Wietze Jongsma, Heesch;
16. Johan Huitema, Surhuisterveen;
17. Ferdy van der Werf, Deventer;
18. Benny Wagenaar, Marum;
19. Ludo Rinzema, Heerenveen;
20. Jimmo Smit, Hoogezand.