SURHUISTERVEEN
08/08/1991

Profs
1. Wiebren Veenstra, Zundert;
2. Guido Bontempi, Italië;
3. Eddy Schurer, Oud Gastel;
4. Adriano Baffi, Vailate (Italië);
5. Michel Cornelisse, Amsterdam;
6. Erwin Nijboer, Denekamp;
7. Marc Sprangers, Merksem (België);
8. Martin Hendriks, Assen;
9. Jelle Nijdam, Zundert;
10. Claudio Chiapucci, Uboldo (Italië);
11. Benjamin van Itterbeeck, Baal (België);
12. Dario Mariuzzo, Italië;
13. John Vos, Geffen;
14. Hervé Meyvisch, Tamines (België);
15. Henk Baars, Diessen;
16. Frank van Bakel, Deurne;
17. Martin Schalkers, Voorhout;
18. Jan Siemons, Zundert;
19. Ron Mackay, Woerden;
20. Ken Johnson, USA;
21. Patrick Eyk, Badhoevedorp;
22. Rob Harmeling, Nijverdal;
23. Andrea Ferrigato, Schio (Italië);
24. Marco van der Hulst, Roosendaal;
25. Gerard Veldscholten, Oldenzaal;
26. Pierre Raas, 's-Heerenhoek;
27. Rodolfo Massi, Corinaldo (Italië);
28. Marco Saligari, Saina (Italië);
29. Stefan Räkers, Rijen;
30. Thomas Barth, Duitsland;
31. Patrick Roelandt, Denderhoutem (België);
32. Wim Van Calster, Heist-op-den-Berg (België);
33. Tommy Post.
Amateurs-A
1. Wietse Veenstra, Harkema;
2. Henk Gjaltema, Drachten;
3. Luuk Aalders, Nieuw-Roden;
4. Alfred Rooks, Donkerbroek;
5. Marcel Vegt, Kolham;
6. Emi Nieuwenhuis, Surhuisterveen;
7. Rudi Bissels, Beetsterzwaag;
8. Paul Mos, Pesse;
9. Tonnie Teuben, Heerenveen;
10. Henk Gijzen, Surhuisterveen;
11. Richard Mulder, Eelde;
12. Marten Visser, Tilburg;
13. Wilco Spoelman, Koudum;
14. Harjan van Dam, Groningen;
15. Jurjen Draaijer, Oudemirdum;
16. Marco Dagelet, Groningen;
17. Paul Paulusma, Leek;
18. Freddy van der Werff, Damwoude;
19. Marcel Kranenburg, Leeuwarden;
20. Jan Steensma, Surhuisterveen.
Amateurs-B/Veteranen
1. Jan Koning, Grootegast;
2. Klaas Mozes, Harkema;
3. Erik Fidder, Spijkerboor;
4. Peter Vredenburg, Steenwijkerwold;
5. Wim Nieuwenhuis, Nijverdal;
6. Henk Bonen, Ruinen;
7. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
8. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
9. Piet Pompstra, Grootegast;
10. Johan Geerlings, Nieuw-Amsterdam;
11. Gerrit Prins, Oldemarkt;
12. H. de Jong, Twijzelerheide;
13. Henk Waslander, Katlijk;
14. Nico Alles, Alkmaar;
15. Anne Koster, Leeuwarden;
16. Wim Junte, Elburg;
17. Jaap van Hattem, Kampen;
18. Jan Klaren, Vroomshoop;
19. Sjoerd Koster, Leeuwarden;
20. Karel Kuperus, Niezijl.