LEEUWARDEN (Kalverdijkje):
12/08/1990

Amateurs
1. Tonnie Teuben, Heerenveen;
2. Eite Everts, Roden;
3. Jan Steensma, Surhuisterveen;
4. David Pots, Hoogkerk;
5. Harjan van Dam, Leeuwarden;
6. Sent Tissingh, Groningen;
7. Michiel van Antwerpen, Wommels;
8. Jan van Berkum, Jirnsum;
9. Taeke Oppewal, Sneek;
10. Thijs de Vries, Kollum;
11. Ronald Knook, Purmer;
12. Johannes Veenstra, Twijzelerheide;
13. Meine Seinen, Onna;
14. Harm Wind, Delfstrahuizen;
15. ?;
16. Roelof-André Groen, Boyl;
17. Robert Boringa, Leeuwarden;
18. Niek Wolthuis, Hooghalen;
19. Meint van der Galiën, Drogeham;
20. Jaap Stienstra, Drachten.
Liefhebbers/Veteranen
1. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
2. Geert ten Cate, Leeuwarden;
3. Albrecht van den Akker, Sneek;
4. Peter Vredenburg, Steenwijkerwold;
5. Robert Steneker, Sint Nicolaasga;
6. Henk Bonen, Ruinen;
7. Gerrit Prins, Oldemarkt;
8. Hedzer Kooistra, Kollumerzwaag;
9. Gerrit Aufderhaar, Daarlerveen;
10. Bonne van der Meer, Jubbega;
11. Jan Olde Meule, Tubbergen;
12. Gerrit Huisjes, Loozen;
13. Anne Koster, Leeuwarden;
14. Jan Klaren, Vroomshoop;
15. Ruud Papiermole, Wezep;
16. Simon Meijn, Bergen;
17. Durk Steensma, Surhuisterveen;
18. Ron Smits, Steenwijk;
19. Klaas Mozes, Harkema;
20. Willem Kuipers, Roden.
Junioren
1. Peter van Ommen, Kampen;
2. Etienne Vergeer, Warmond;
3. Bertwin Zwiers, Weerdinge;
4. René Westra, Dokkum;
5. Bert Ausma, Nuis;
6. Bert Hiemstra, Marum;
7. Ralph Wigger, Rossum;
8. André Geersing, Groningen;
9. Roelof Jan Drijfhout, Menaldum;
10. Victor Feitsma, Hollandscheveld;
11. Jan-Willem de Vries, Hallum;
12. Richard Rijkens, 't Zandt;
13. Dennis van Raalte, Hasselt;
14. André Naberman, Genemuiden;
15. Tjalling Udding, Smilde;
16. John Bremer, Steenwijk;
17. Herald Folkerts, Nietap;
18. Anne van der Veen, Harkema;
19. Bert Slomp, Hasselt;
20. Rogier van Dokkum, Genemuiden.
Nieuwelingen
1. Klaas Mulder, Aalsmeer;
2. Jordy Stellinga, Nieuw-Amsterdam;
3. Menno Klunder, Deventer;
4. Gretienus Gommers, Kollumerzwaag;
5. Marthijs Wegdam, Holsloot;
6. Jarno Klaucke, Hooghalen;
7. Wilbert Boneschansker, Veendam;
8. Peter Hup, Kampen;
9. Robert Slippens, Opmeer;
10. Marten Froma, Groningen;
11. Niels Eriks, Westerland;
12. Onno IJdel, Julianadorp;
13. Raymond Elzerman, Oosthuizen;
14. Richard Kooijman, 't Zand;
15. Jan Sietse de Haan, Grootegast;
16. Ivor Koopmans, Spanbroek;
17. Patrick Verveer, Den Helder;
18. Arie de Jong, Menaldum;
19. Patrick Brinksma, Den Helder;
20. Patrick Meijn, Bergen.