SURHUISTERVEEN
09/08/1990

Profs
1. Claude Criquielion, Deux-Acren (België);
2. Eddy Schurer, Oud Gastel;
3. Gert Jakobs, Baarle-Hertog;
4. Gerry Takens, Nietap;
5. Henk Nijdam, Zundert;
6. Gerrit Solleveld, De Lier;
7. Johan Bruyneel, Moerbeke (België);
8. Tommy Post, Oosterhout;
9. Martin Hendriks, Assen;
10. Henri Dorgelo, Nijverdal;
11. Paolo Rotti, Italië;
12. Rob Harmeling, Nijverdal;
13. Jos Haex, België;
14. Jörg Müller, Zwitserland;
15. Willem Van Eynde, Herenthout (België);
16. Lorenzo Lapage, Groot Bijgaarden (België);
17. Huub Kools, Baarle-Nassau;
18. Peter Roes, Vorselaar (België);
19. Patrick Robeet, Essenbeek-Halle (België);
20. Michel Dernies, Oisquercq, (België);
21. Jan Siemons, Zundert;
22. John Vos, Geffen;
23. Michel Zanoli, Haarlem;
24. Pierre Raas, 's-Heerenhoek;
25. Frank Kersten, Geldrop;
26. Uwe Raab, DDR;
27. Ron Mackay, Woerden;
28. Theodor Cerny, Tsjechoslowakije;
29. Ad Wijnands, Eijsden;
30. Erwin Nijboer, Denekamp;
31. Frank van Bakel, Deurne.
Amateurs
1. Robert Boringa, Leeuwarden;
2. Luuk Aalders, Nieuw-Roden;
3. Johannes Veenstra, Twijzelerheide;
4. Tonnie Teuben, Heerenveen;
5. Rudi Bissels, Beetsterzwaag;
6. David Pots, Hoogkerk;
7. Edwin Veen, Scheemda;
8. Bert-Arjen Millenaar, Siddeburen;
9. Jan van Berkum, Jirnsum;
10. Peter Stokje, Hoogkerk;
11. Jan Steensma, Surhuisterveen;
12. Michiel van Antwerpen, Wommels;
13. Jilles Helmantel, Westeremden;
14. Sipwim Postma, Buitenpost;
15. Henk Gijzen, Surhuisterveen;
16. Arend Dubbelboer, Roswinkel;
17. Marco Schmiedl, Hannover (Duitsland);
18. Michel Kranenburg, Wolvega;
19. Marcel Pultrum, Surhuisterveen;
20. Jan Eppo Nieborg, Emmen.
Liefhebbers/Veteranen
1. Emi Nieuwenhuis, Surhuisterveen;
2. Piet Pompstra, Grootegast;
3. Henk Weerman, Nijeholtwolde;
4. Sjaak Eijgenhuijsen, Leeuwarden;
5. Pieter Griep, Groningen;
6. Johan Hoekstra, Hurdegaryp;
7. Jan Olde Meule, Tubbergen;
8. Klaas Mozes, Harkema;
9. Thijs Hofstede, Leeuwarden;
10. Brant Tigchelaar, Lemmer;
11. Durk Steensma, Surhuisterveen;
12. Wim Meijerink, Dalen;
13. Hoeke Hiemstra, Rottevalle;
14. Joop Atsma, Surhuisterveen;
15. Johan Geerlings, Nieuw-Amsterdam;
16. Anne Minkes, Leeuwarden;
17. Rienk de Vries, Hurdegaryp;
18. Wim Junte, Elburg;
19. Sieger Veenstra, Veenoord;
20. Jan de Boer, Hurdegaryp;
21. Gerard Verver, Buitenpost;
22. Johan Huitema, Surhuisterveen.