1986

22/03/1986 ZWAAGWESTEINDE (Rabobank-Woudenomloop):
02/04/1986 LEEUWARDEN (Friese Elfstedentocht):
12/04/1986 HOUTIGEHAGE
12/04/1986 WARNS WV Snits;
19/04/1986 LEEUWARDEN (Cambuurplein):
20/04/1986 LUINJEBERD WV Snits;
30/04/1986 WORKUM (niet-licentiehouders):
26/04/1986 HEERENVEEN (Batavus-Voorjaarsrace):
26/04/1986 HEERENVEEN (Ronde van Zuid-Friesland):
29/04/1986 KOLLUM
02/05/1986 DRACHTEN
03/05/1986 HEERENVEEN (Ronde van Zuid-Friesland):
03/05/1986 HEERENVEEN (Koga Miyata-race):
05/05/1986 SNEEK (Noorderhoek) (WV Snits):
07/05/1986 LEMMER IJsvereniging Lemmer;
08/05/1986 LEEUWARDEN (Bilgaard):
09/05/1986 HEERENVEEN
10/05/1986 DROGEHAM
11/05/1986 HEERENVEEN
13/05/1986 LEEUWARDEN (Lekkumerend):
17/05/1986 DROGEHAM (districtskampioenschappen Groningen en Friesland):
17/05/1986 DROGEHAM (districtskampioenschappen):
17/05/1986 BOLSWARD (niet-licentiehouders):
21/05/1986 DRACHTEN (De Drait):
23/05/1986 NIJLAND WV Snits;
31/05/1986 JOURE
03/06/1986 SNEEK
04/06/1986 URETERP
07/06/1986 DRACHTEN (Diamant van het Noorden):
13/06/1986 EE
14/06/1986 VEENWOUDEN
20/06/1986 HEERENVEEN (personeelsvereniging Hainje):
21/06/1986 GERKESKLOOSTER
21/06/1986 WIJNJEWOUDE
21/06/1986 JOURE WV Snits;
26/06/1986 BOLSWARD
27/06/1986 AKKRUM
28/06/1986 DRIESUM
01/07/1986 OUDEMIRDUM WV Snits;
04/07/1986 WOLVEGA
07/07/1986 BERGUM
15/07/1986 OLDEBERKOOP
16/07/1986 OUDEMIRDUM
21/07/1986 GROUW
22/07/1986 APPELSCHA
26/07/1986 ZWAAGWESTEINDE
02/08/1986 BUITENPOST
03/08/1986 NOORDWOLDE
07/08/1986 DOKKUM
09/08/1986 BAKKEVEEN
14/08/1986 SURHUISTERVEEN
16/08/1986 KOOTSTERTILLE
18/08/1986 IDSKENHUIZEN (WV Snits):
21/08/1986 OUDEGA (GS) (niet-licentiehouders):
22/08/1986 HALLUM (WV Snits):
23/08/1986 HARKEMA
23/08/1986 OUDEMIRDUM WV Snits;
26/08/1986 KOLLUMERZWAAG
29/08/1986 BALK (WV Snits):
31/08/1986 JOURE WV Snits;
06/09/1986 OOSTERWOLDE (Wieleromloop Ooststellingwerfse Dorpen):
06/09/1986 DAMWOUDE
07/09/1986 RIED
09/09/1986 AUGUSTINUSGA
09/09/1986 KOUDUM (WV Snits):
12/09/1986 IJLST (WV Snits):
13/09/1986 HEERENVEEN (WV Snits):
13/09/1986 NOORDBERGUM
18/09/1986 FRANEKER
20/09/1986 LEMMER (niet-licentiehouders):
27/09/1986 SUAWOUDE (koppeltijdrit van Leeuwarden):
27/09/1986 SINT NICOLAASGA (WV Snits):
25/10/1986 DRACHTEN (veldrit):
25/10/1986 DRACHTEN districtskampioenschappen;