DRACHTEN (veldrit):
29/10/1983

Amateurs/Profs
1. Hans Steekers, Noordwijkerhout;
2. Ronald Rol, Alkmaar;
3. Michel Groenendaal, Sint Michielsgestel;
4. Ties Verhagen, Eerde;
5. Jos Kuyvenhoven, Leiden;
6. Marinus Sprakel, Wierden;
7. Gerard Looyenstein, Noordwijkerhout;
8. Gerard Dekker, Hoogeveen;
9. Jos Korevaar, Molenaarsgraaf;
10. Roelof Daalmeijer, Assen;
11. Rini Pleij, Wierden;
12. Wil Branderhorst, Breukelen;
13. Barry Egberts, Twello;
14. R. Bruggeman, Goes;
15. Jan Steensma, Surhuisterveen;
16. Piet Pieters, Jubbega;
17. Auke Jolman, Wehe den Hoorn;
18. Rudie Weustink, Denekamp;
19. Jan van der Beek, Elburg;
20. Martin Niessen, Eindhoven;
21. Jos Lammertink, Wierden;
22. Hans Boom, Markelo;
23. Henk van Dalfzen, Genemuiden;
24. P. Render, Oldenzaal;
25. Luuk Oosterhof, Assen.
Liefhebbers/Veteranen
1. Wil van Dompseler, Harderwijk;
2. Jan Olde Meule, Tubbergen;
3. Klaas Stobbe, De Wilp;
4. Bonne van der Meer, Jubbega;
5. Gerrit Tiemens, Terwolde;
6. Pim van Baak, Montfoort;
7. Dik van Dalen, Amersfoort;
8. Henk Knippels, Drunen;
9. Piet Vliegen, Veldhoven;
10. Max van der Klooster, Drachten;
11. Hannes Visser, Nijkerk;
12. Trijnko Veenhuis, Eelde;
13. G.P. Borst, Haarzuilens;
14. Leo van Zeeland, Beek-Ubbergen;
15. Gerrit van Baak, Montfoort;
16. Eddy Nijhuis, Vaassen;
17. E.H.G. Kuipers, Hengelo;
18. H. Post, Enschede;
19. Klaas Rol, Alkmaar;
20. Wim Schut, Gieten;
21. M. Wagensveld, Woudenberg;
22. Thijs de Vries, Kollum;
23. Rinze Veenstra, De Wilp;
24. Ruud Nanninga, Lelystad;
25. Aart Vierhouten, Ermelo;
26. Henk de Vries, Surhuizum.
Junioren
1. Noël van der Leij, Mechelen;
2. René Pluis, Ruischerbrug;
3. Jack Fitters, Drunen;
4. René Vos, Assen;
5. Rob Bastiaan, Kampen;
6. Eddy Kouiss, Katwijk aan Zee;
7. Johan Reumer, Kampen;
8. Cor van der Meer, Roelof-
arendsveen;
9. Bert Bruinsma, Nijverdal;
10. Sven Keppler, West-Duitsland;
11. Tonnie Teuben, Heerenveen;
12. Egbert Hop, Baarn;
13. Jürgen Grünefelt, Bremen (West-Duitsland);
14. Dick Dekker, Hoogeveen;
15. Michel Pleye, West-Duitsland;
16. Theo Jan Jansma, Drachten;
17. Wout Schaap, Zutphen;
18. Marc Feitsma, Hollandscheveld;
19. Dirk Hilbolling, Eexterzandvoort;
20. M. van Geffen, Oijen;
21. Dietmar Bierey, Witten (West-Duitsland);
22. Georg Hartmann, Langendreer (West-Duitsland);
23. L. Olde Damink, Oldenzaal;
24. Sven Jonas, Witten (West-Duitsland);
25. Fred de Lange, Leeuwarden.
Nieuwelingen
1. Wiebren Veenstra, Harkema;
2. Richard Luppes, Hoogeveen;
3. Marcel Gerritsen, Hooglanderveen;
4. Halbe de Vries, Surhuizum;
5. Anton van der Ham, Schalkhaar;
6. Gerrit Waanders, Almelo;
7. Rein Procee, Gorredijk;
8. Everardus Roek, Almelo;
9. Jacky Junte, Kampen;
10. Richard Bazuin, Assen;
11. Paul Mos, Noordscheschut;
12. Wilco Kroezen, Hollandscheveld;
13. Paul Botterweck, Mechelen;
14. Gerben van Heun, Nijverdal;
15. Richard Mulder, Meppel;
16. Leo Pieters, Jubbega;
17. Gert Hollemans;
18. Eric Duppes, Enschede;
19. Steven Olde Damink, Oldenzaal;
20. Jacob Ouwerkerk, Hoogeveen;
21. F. Nat, Purmerend;
22. Gerald Keijzer, Kampen;
23. Ben Huisman, Ruinen;
24. Allard Engels, Zwartemeer;
25. Peter van Asperen, Drachten.