HEERENVEEN
13/06/1981

Amateurs
1. Wicher Vlot, Wanneperveen;
2. Henk Hijmissen, Lelystad;
3. Jan Welles, Terwispel;
4. Koos Wolf, Oosterwolde;
5. Gerrit Roelofsen, Wezep;
6. Willem Roelinga, Heerenveen;
7. Dominicus Lolkema, Oosterend;
8. Jan Bakker, Zijldijk;
9. Henri Ruitenberg, Oldebroek;
10. Jan Winters, Staphorst;
11. Tonnie van Dam, Elburg;
12. Johan Hoekstra, Leeuwarden;
13. Durk Steensma, Surhuisterveen;
14. Rudy Mulders, Utrecht;
15. Durk Jongsma, Opeinde;
16. Wietze Jongsma, Opeinde;
17. Bennie Groen, Steenwijk;
18. Mannus Moek, Assen;
19. Jan Koning, Groningen;
20. Brant Tigchelaar, Lemmer.
Liefhebbers/Veteranen
1. Leo Hollemans, Emmer-Compascuum;
2. Jaap van Hattem, Oldebroek;
3. Henk Kuiper, Nieuw-Amsterdam;
4. Thijs Hofstede, Westlaren;
5. L. Wolf, Nieuw Buinen;
6. Bert Zoetebier, Kampen;
7. Willem ten Boom, Joure;
8. Jan Plat, Groningen;
9. Klaas Stobbe, Joure;
10. Jan van Hattem, IJsselmuiden;
11. Jan Kalter, Emmen;
12. Karsten Drost, Hoogkerk;
13. Teun van Duuren, Hoogeveen;
14. Flip van der Meer, Jubbega;
15. Bert Waalboer, Groningen;
16. Uiltje Geerts Epema, Noordbergum;
17. Bennie Beulen, Groningen;
18. Johannes van der Meer, Sneek;
19. Peter Hoogwater, Groningen;
20. Aaldrie Zandbergen, Hardenberg.
Junioren
1. Harry Laning, Oostwold;
2. Robert de Haan, Zuidoostbeemster;
3. Henri Kes, Volendam;
4. Wim Meijer, Musselkanaal;
5. Emiel Hopman, 't Zand;
6. Michel Heijdra, Den Helder;
7. Han Temmink, Lochem;
8. Jos Kuipers, Almelo;
9. Auke Jolman, Wehe den Hoorn;
10. Erwin Mosk, Callantsoog;
11. Charles Veenhuizen, Apeldoorn;
12. Peter Kleefstra, Nijeveen;
13. Auke Dalstra, Surhuisterveen;
14. Jan de Graaf, Apeldoorn;
15. Rob Breeman, Amsterdam;
16. Rolf Jelsma, Renkum;
17. Jan Zinger, Emmer-Compascuum;
18. Ruud Smit, Amsterdam;
19. Eddy de Vries, Emmen;
20. Lucien Slippens, Zwaagdijk-Oost.
Nieuwelingen
1. Dick Dekker, Hoogeveen;
2. Harry Norder, Nieuwe Pekela;
3. Martin Hendriks, Assen;
4. John Kersten, Ravenstein;
5. Arjen Tebberman, Assen;
6. Henk Lammerts, Assen;
7. Erik Bouwman, Eelde;
8. Herman Fledderus, Wolvega;
9. René Pluis, Ruischerbrug;
10. John Franke, Eelde;
11. Michel de Rooij, Erica;
12. Auke Wiersma, Ternaard;
13. Gerke Postma, Eenrum;
14. Harm van der Weide, Barger-Oosterveld;
15. Johan Reumer, Kampen;
16. Gerard Hofhuis, Harbrinkhoek;
17. Sjuk Veenstra, Twijzelerheide;
18. Taco Venema, Dieren;
19. Robert Hofstede, Erica;
20. Gert Dussel, Assen.