LEEUWARDEN clubkampioenschap Ren- en Toeristenvereeniging Leeuwarden;
16/01/1937

hometrainen
1 km;
1e serie
1. Bep Andriessen senior, Leeuwarden;
2. Jan Leijenaar, Harlingen;
3. Dirk Kanon, Sneek;
4. Bep Andriessen, Leeuwarden;
5. ex-aequo
Piet Schoppen, Huizum;
Piet Visser, Leeuwarden;
7. Henny Schoppen, Leeuwarden;
8. Gert Jan Vrielink, Leeuwarden;
9. Piet Postma, Leeuwarden;
10. Simon Middendorp, Leeuwarden;
11. Auke Mulder, Leeuwarden;
12. Riemer de Vries, Leeuwarden;
13. Willem van der Zee, Leeuwarden;
2e serie
1. Bep Andriessen senior, Leeuwarden;
2. Dirk Kanon, Sneek;
3. Piet Visser, Leeuwarden;
4. Jan Leijenaar, Harlingen;
5. Gert Jan Vrielink, Leeuwarden;
6. Bep Andriessen, Leeuwarden;
7. Piet Schoppen, Huizum;
8. Henny Schoppen, Leeuwarden;
9. Simon Middendorp, Leeuwarden;
10. Riemer de Vries, Leeuwarden;
11. Piet Postma, Leeuwarden;
12. Auke Mulder, Leeuwarden;
13. Willem van der Zee, Leeuwarden;
Eindklassement
1. Bep Andriessen senior, Leeuwarden;
2. Dirk Kanon, Sneek;
3. Jan Leijenaar, Harlingen;
4. Piet Visser, Leeuwarden;
5. Piet Schoppen, Huizum;
6. Henny Schoppen, Leeuwarden;
7. Gert Jan Vrielink, Leeuwarden;
8. Bep Andriessen, Leeuwarden;
9. Simon Middendorp, Leeuwarden;
10. Piet Postma, Leeuwarden;
11. Riemer de Vries, Leeuwarden;
12. Auke Mulder, Leeuwarden;
13. Willem van der Zee, Leeuwarden.
3 km;
1e serie
1. Piet Visser, Leeuwarden;
2. Anton Brink, Huizum;
3. Thommy de Boer, Harlingen;
4. Jan Leijenaar, Harlingen;
5. Henny Schoppen, Leeuwarden;
6. Auke Mulder, Leeuwarden;
2e serie
1. Thommy de Boer, Harlingen;
2. Jan Leijenaar, Harlingen;
3. Piet Visser, Leeuwarden;
4. Henny Schoppen, Leeuwarden;
5. Anton Brink, Huizum;
6. Auke Mulder, Leeuwarden;
Eindklassement
1. Thommy de Boer, Harlingen;
2. Piet Visser, Leeuwarden;
3. Jan Leijenaar, Harlingen;
4. Anton Brink, Huizum;
5. Henny Schoppen, Leeuwarden;
6. Auke Mulder, Leeuwarden.
Adspiranten;
1e serie
1. Theo Overeinder, Leeuwarden;
2. Jan Zwerver, Leeuwarden;
3. F. Wildschut, Marssum;
4. Bob Siderius, Leeuwarden;
5. H. Smit;
6. IJ. Anema;
7. W. Siderius, Leeuwarden;
8. Hannie Dorenbosch, Leeuwarden;
2e serie
1. Theo Overeinder, Leeuwarden;
2. Jan Zwerver, Leeuwarden;
3. F. Wildschut, Marssum;
4. Bob Siderius, Leeuwarden;
5. W. Siderius, Leeuwarden;
6. H. Smit;
7. IJ. Anema;
Eindklassement
1. Theo Overeinder, Leeuwarden;
2. Jan Zwerver, Leeuwarden;
3. F. Wildschut, Marssum;
4. Bob Siderius, Leeuwarden.