LEEUWARDEN kampioenschap Noord-Nederland;
29/09/1934

baan
Sprint;
1e serie
1. Klaas de Vries, Workum;
2. Jaap Hiemstra, Leeuwarden;
3. Jentje Kamminga, Franeker;
2e serie
1. Aerde Postma, Huizum;
2. Dirk Kanon, Sneek;
3. Jan Weitenberg, Harlingen;
3e serie
1. Henk de Haan, Sneek;
2. Jan Leijenaar, Harlingen;
3. Frans Erich, Leeuwarden;
4e serie
1. Piet Florissen, Groningen;
2. J. Wetsinga, Groningen;
3. H. Vonk, Groningen;
5e serie
1. Jan Bisschop, Groningen;
6e serie
1. Cees Stapensea, Menaldum;
2. Hendrik Renkema, Noordhorn;
3. W. Scholtens, Eenrum;
7e serie
1. ex-aequo
Frans Meulenkamp, Leeuwarden;
Sikke Dijkstra, Cornjum;
kwart finale;
1e serie
1. Aerde Postma, Huizum;
2. Jaap Hiemstra, Leeuwarden;
3. Henk de Haan, Sneek;
2e serie
1. Jan Leijenaar, Harlingen;
2. Sikke Dijkstra, Cornjum;
3e serie
1. Cees Stapensea, Menaldum;
2. Jan Bisschop, Groningen;
3. Frans Meulenkamp, Leeuwarden;
4e serie
1. J. Wetsinga, Groningen;
2. Piet Florissen, Groningen;
3. Klaas de Vries, Workum;
5e serie
1. Dirk Kanon, Sneek;
2. Hendrik Renkema, Noordhorn;
halve finale;
1e serie
1. Cees Stapensea, Menaldum;
2. Jan Leijenaar, Harlingen;
3. Aerde Postma, Huizum;
2e serie
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. J. Wetsinga, Groningen;
3. Dirk Kanon, Sneek;
Finale
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. Jan Leijenaar, Harlingen;
3. Cees Stapensea, Menaldum;
4. J. Wetsinga, Groningen.
Tijdrit 1000 m met vliegende start
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. Aerde Postma, Huizum;
3. Klaas de Vries, Workum;
4. Piet Florissen, Groningen;
5. Jan Leijenaar, Harlingen;
6. Henk de Haan, Sneek;
7. ex-aequo
Cees Stapensea, Menaldum;
Frans Meulenkamp, Leeuwarden;
9. Jaap Hiemstra, Leeuwarden;
10. ex-aequo
Dirk Kanon, Sneek;
Sikke Dijkstra, Cornjum;
12. J. Wetsinga, Groningen;
13. Jan Weitenberg, Harlingen;
14. Jan Bisschop, Groningen;
15. Jentje Kamminga, Franeker;
16. H. Vonk, Groningen;
17. Frans Erich, Leeuwarden;
18. W. Scholtens, Eenrum.
25 km afstandsrace
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. Piet Florissen, Groningen;
3. Klaas de Vries, Workum;
4. Dirk Kanon, Sneek.
Eindklassement
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. Piet Florissen, Groningen;
3. Klaas de Vries, Workum;
4. Jan Leijenaar, Harlingen;
5. Aerde Postma, Huizum;
6. Cees Stapensea, Menaldum.