LEEUWARDEN (baan):
22/04/1934

Sprint (Profs):
1e serie
1. Piet Moeskops, Den Haag;
2. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2e serie
1. San Hoevens, Amsterdam;
2. Rein Brilman, Amsterdam;
3e serie
1. Theo Peek, Dordrecht;
2. J. van de Stel, Apeldoorn;
4e serie
1. Piet Moeskops, Den Haag;
2. Rein Brilman, Amsterdam;
5e serie
1. Gerard Leene, Den Haag;
2. Theo Peek, Dordrecht;
6e serie
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. J. van de Stel, Apeldoorn;
7e serie
1. Piet Moeskops, Den Haag;
2. Theo Peek, Dordrecht;
8e serie
1. Gerard Leene, Den Haag;
2. J. van de Stel, Apeldoorn;
9e serie
1. Rein Brilman, Amsterdam;
2. Hendrik Renkema, Noordhorn;
10e serie
1. Piet Moeskops, Den Haag;
2. J. van de Stel, Apeldoorn;
11e serie
1. Gerard Leene, Den Haag;
2. Hendrik Renkema, Noordhorn;
12e serie
1. Rein Brilman, Amsterdam;
2. Theo Peek, Dordrecht;
13e serie
1. Rein Brilman, Amsterdam;
2. J. van de Stel, Apeldoorn;
14e serie
1. Hendrik Renkema, Noordhorn;
2. Theo Peek, Dordrecht;
15e serie
1. Gerard Leene, Den Haag;
2. Piet Moeskops, Den Haag. Eindstand
1. Gerard Leene, Den Haag;
2. Piet Moeskops, Den Haag;
3. Rein Brilman, Amsterdam;
4. Hendrik Renkema, Noordhorn;
5. Theo Peek, Dordrecht;
6. J. van de Stel, Apeldoorn.
Klassementswedstrijd (Amateurs):
1. Dirk Kanon, Sneek;
2. Jaap Spoelstra, Sneek;
3. ex-aequo
C. van Loon, Amsterdam;
W. de Moor, Kimswerd;
5. ex-aequo
Klaas de Vries, Workum;
Jan Weitenberg, Harlingen.
Afvalwedstrijd (Profs/Onafhankelijken):
1. Joop van Rossum, Den Haag;
2. Henk Klompmaker, Harlingen;
3. Jan Woldendorp, Groningen.
Sprint (amateurs):
1. Cees Stapensea, Menaldum;
2. Klaas de Vries, Workum;
3. Auke Adema, Franeker;
4. Frans Meulenkamp, Leeuwarden.
Achtervolging (Amateurs):
1. Sikke Dijkstra, Cornjum;
2. IJme Bakker, Leeuwarden.
Koppelwedstrijd (Friese Onafhankelijken/Amateurs):
1. Cees Stapensea, Menaldum/Henk Klompmaker, Harlingen;
2. Auke Adema, Franeker/Jentje Kamminga, Franeker;
3. Dirk Kanon, Sneek/Jaap Spoelstra, Sneek;
4. Jan Leijenaar, Harlingen/W. de Moor, Kimswerd;
5. Piet Smith, Leeuwarden/Jaap Hiemstra, Leeuwarden;
6. Frans Meulenkamp, Leeuwarden/Frans Erich, Leeuwarden.
Koppelwedstrijd (Profs/Onafhankelijken):
1. San Hoevens, Amsterdam/Joop van Rossum, Den Haag;
2. Hendrik Renkema, Noordhorn/Rein Brilman, Amsterdam;
3. Jan Woldendorp, Groningen/Piet Florissen, Groningen;
4. J. van de Stel, Apeldoorn/J. Schieveen, Apeldoorn;
5. Theo Peek, Dordrecht/R. Götz.